| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak se synek vrátil z výletu naprosto spokojený, první slova byla o pštrosovi, který klapal zobákem a měl kulatou hlavu. Opatrně jsem vyzvídala, co si koupil. Tak prý nic, páč neměl peníze, ale to mu prý nevadilo. A vypadalo to tak, že to nezastírá, prostě to konstatoval jako fakt a nemrzelo ho to vůbec, na tolik ho mám přečtenýho, hned mi pak začal vyprávět o autobusu, jaký měl světla.
Všechny děti si z výletu dovezli plyšáky, které jim koupily učitelky za peníze vydělané na školkovém jarmarku, takže dovezl želvu.

Jsem nakonec ráda, že jsem ho ochudila o nakupovací zážitek, vlastně neochudila, páč to moje "mimino" ani nepochopilo, že by z chybějícího kapesnýho mělo mít trauma.

Ale jsem za tuto diskuzi ráda a všem děkuju za příspěvky. V červnu u nás budou třídní schůzky, tak to tam hodlám nadhodit rovnou před vedoucí učitelkou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.