| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Byla jsem s malým u Dr. Ledera, jsou dva, mladý a starý, ale nevím který je který, byla jsem u mladého
Názor asi takovýto:
KLuk měl asi rok, pediatričce a mě se nezdálo vyústění močové trubice, vypadalo to jako by tam měl roštěp, takže jsme se šli optat. Předkožka zdaleka nebyla přetažitelná, byl ještě maličký.
Doktor měl úžasný přístup k dítěti, povídal si s ním, všechno okomentoval, když psal zprávu pro dětskou, vzal si kluka na klín a cvakal to s ním a se mnou si povídal....takže tohle kvituju, málokterý doktor se takhle chová k malým pacientům.
Na druhou stranu mi hned navrhoval, že ať s klukem přijdu znovu a že mu tu předkožku přetáhne, jen tak, že je to pár vteřin řevu a bude mít klid a budeme vidět, co tam pod tím má pořádně. s tím jsem nesouhlasila. Neměl žádné problémy s čuráním, záněty, nebo něco podobného, tak se mi to zdálo zbytečné. Teď má můj syn 3,5, předkožka jde hezky sama, nic jsme nehrotili, "hrál" si s ním pořád sám.
Jsem ráda, že jsem tehdy už znovu nešla.

tzn. Doporučuju, ale nevrhnout se bezhlavě do něčeho s čím třeba nesouhlasíš, nebo si nechat nastínit pořádně varianty, ... chápu že u 9ti letého kluka je to něco jiného, ale četla jsem někde, že to může trvat i do puberty. Spíše bych řešila to pálení, ale jak už tu někdo psal, to s předkožkou myslím vůbec nemusí souviset.

Přeju hodně štěstí a klukovi ať rychle a bezbolestně pomůžou.
<3

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.