| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Necekam ani pochvaly, ani utechy, ani absolutni prijeti od lidi..Panovi se tohoto take nedostalo..Na pocatku cesty k IVF jsem stala pred casem take sama a take jsem byla presvedcena, ze se niceho zavazneho nedopustim.Bylo to dokonce v dobe, kdy jsem uz k tomuto zpusobu / bez donorace gamet/, jednu mne blizkou osobu sama privedla v domneni, jak skvele ji "pomaham"..Pan mi ale dal v pravy cas poznat neco jineho..Nebyla to zadna vycitka..Ale ver mi, ze mne samotnou "zamrazilo", co vse se s timto spojuje a jak daleke "vyhonky" vypousti tyto spatne koreny..Bez Nej bych takto nikdy nebyla schopna smyslet a nedomyslela bych nikdy co vse je s timto provazano..
A s touto Milosti Mu dekuji, ze mne uschopnil s ni v ten zasadni okamzik spolupracovat..Jinak bych udelala take sama vic, nez je cloveku dovoleno ve smyslu pomoci sobe/ ci druhemu- bliznemu/..Take jsem byla presvedcena ze sveho omezeneho poznani v tu dobu, ze to neni zadne provineni vuci Nemu..Mylila jsem se tak zasadne, jako spousta jinych..Je v tom vice sebelasky, nez bezpodminecne lasky..Je to troufale gesto PROTI Jeho Milosrdenstvi/lasce/..Tezko se to dava do slov..
Nevim, proc tohle poznani dal jako mnoha jinym prave mne..Snad proto, ze mam medicinske vzdelani a proto mi ukazal, co vse je v tom procesu nedomysleno a vymyka se lidske kontrole..Citim se Mu i v teto zalezitosti zavazana, muj umysl proc tyto skutecnosti uvadim On sam zna..Proto mne samotnou nijak "neboli", ze tento pohled lide neprijimaji, mrzi mne to pouze a jedine za ne samotne..On ale dava Milosti podle touhy cloveka po pravde a dava je jak sam chce..Rada tedy podstoupim to odmitani , nepochopeni ci dokonce zlost od druhych, protoze vim, odkud to poznani ke mne nezaslouzene prislo..Je z ciste Pravdy, kterou je On sam..
A ze si ho nemohu a nemam nechat sama pro sebe je z Jeho Dobroty vuci nam lidem zrejme..

/Jan 14,16-17/ .."..Ducha pravdy.Svet ho nemuze prijmout, protoze ho nevidi a nezna..Vy ho znate, nebot prebyva u vas a bude ve vas.."

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.