| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Můj muž měl stejné důvody, druhé dítě také nechtěl kvůli financím. Bál se jak zvládne uživit 4 členou rodinu, zvlášť my to měli/máme nahnuté kvůli tomu, že se soudíme a čekáme na odškodnění, muž kvůli dluhům v insolvenci. Prostě dost závažných důvodů pro rozhodnutí to dítě NEMÍT.
Dnes je naší holčice skoro 11 měsíců, je to jeho nejoblíbenější bytost na světě, minulý týden proběhl soud - pro nás velice dobře, tudíž vidina splacení dluhů je už jen v řádu měsíců.
Prostě to co vypadalo úplně beznadějně na konci roku 2010, když jsem otěhotněla, je teď už úplně jinde a nedokážeme si život bez obou dětí představit.
A praktická finanční stránka věci? Do výbavičky jsem vrazila 3000, měla jsem všechno po starším dítěti, postýlku jsme začali potřebovat až někdy po 5. měsíci, přebalovat se dá i na gauči, prostě mimino téměř nic nepotřebuje. Plínky kupuju v Rossmanovi za 139kč, vydrží mi na 14 dnů....no prostě nevím o žádné větší investici, kterou bych musela dát, která by nás nějak zruinovala.
Já nevím jak si to ten tvůj chlap představuje? Podle mě má prostě strach, protože NEVÍ. Je přesvědčený, že všechno stojí majlant. Můžeš mu třeba zkusit ukázat bazarové nabídky kočárků a dalších věcí a třeba si uvědomí, že to není nic strašného. Snad kočárek za 10 tisíc mít nemusíte ne? :-)
Držím moc palce a prosím tě nenech se zvyklat do potratu, litovala bys.~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.