| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

...při čtení skoro všech příspěvků a rad mám pocit, že tu nezaznělo to jediný - nechat manžela chvilku být, ať si to přebere sám o sobě.
Protože pokud žena vyvíjí tlak, automaticky od chlapa vzniká protitlak, každá akce vyvolává reakci. Platí to určitě i tady.
A chlap kolikrát potřebuje ne diskutovat a řešit a něco probírat, ale být chvíli s problémem sám, a řešit a rozhodovat se v sobě vevnitř....
Ustoupila bych s tlakem na řešení stranou, pár dnů to jistě ještě počká a nemluvila bych o tom, jen bych dala lehounce najevo, že potrat by mě moc mrzel...a mě by teda taky mrzel.
Nevím, jak bych se rozhodla já sama - asi bych bez podpory manžela do toho taky nešla, nadruhou stranu vím, že by to ve mně zůstalo nadlouho jako křivda (k manželovi)a pocit selhání, že jsem se měla rozhodnout jinak....
Ale zas pokud jako rodina fungujete dobře, má tě rád a on se hezky stará o "cizí" děti, pak jistě nemůže být špatný a zlý a ten váš vztah jistě za něco stojí, ne že ne..
Dala bych mu oddech a čas. Myslím, že by to mohlo zabrat, aby se eventuelně rozhodl "pro" v klidu a bez tlaku a strachu. Určitě je to elpší cesta než přemlouvání a brečení, většinou to chlapa přivede do defenzívy a vyvolá to v něm určitý odpor.
Hodně štěstí a klidu přeju! ~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.