| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rara se starším synem jsem začínala ve 4 a půl měsících a šlo to od začátku výborně,po probuzení to byla tutovka, ale i jinak to dával najevo. Krizovky přišly,když začal lézt, to ho zajímal spíše okolní svět než čúrání. Kakání bylo od půl roku už jedině do nočníku,ale nechodil moc často. S holčičkou,jsem začala hned od narození,teď má 5 a půl týdne a dává teda silně najevo svoji potřebu,je šikovná.No děsím se zimních měsíců,teď na procházkách se dá čúrat a kakat krásně do trávy,ale co v zimě....
Moje kamarádka začínala až v 1 roce a malý se taky dobře chytnul, v roce a půl byl už přes den bez plenky a měsíc před 2.rokem už i na noc.
Být Tebou, tak začnu s čúráním po každém probuzení a to kakání zkoušet chytat, když to poznáš. Možná později to začne dávat najevo. Držím palce.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.