| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Máji, gratuluji k úspěšné kontrole. Mě hnali na genetiku, že mi bylo teď v březnu 35 a tak budu rodit po 35 roce. Pak zase chtěli kardio mimi. Docházet každé dva týdny 2x do trombocentra- kvůli ředění krve, nakonec i poklesu destiček- trombocytopenie a mykrocitární a sideropenická anemie- chtěli dávat transfuze. Pak k tomu přibyla těhu cukrovka..řekla bych spíš že z toho stresu a nakonec jsem si hnula s plotýnkou, tak chodim jen o berlich ~:( No, krev jsem si uhádala. Když chtěli abych hned začala ředit, tak jsem chtěla další testy s tím, že je logické, že mám vyšší D-dimery, když jsem zrovna proležela 3měsíce se zápalem plic. Mudr. že tam mám ale ve výsledcích i zánět, tak aby to nebyla tromboza a musim píchat, já že ne, že mám v krku čepy a tak to bude od toho..no hádala se asi půl hodky..nakonec že tedy přijdu na další odběry za dva týdny. Pak tam byla příště jiná mudr. ta, že D- dimery v poho, že to odpovídá mému stupni těhotenství, ale že ta anemie a jak to, že vůbec hodim, že mám v apatii ležet v posteli. Tak jsem jí vysvětlovala, že jsem anemická od narození, ale ona si prostě vedla tu svou.transfuze jsem odmítla- mají účinek jen krátkodobí a tak bych jich musela absolvovat několik. Další mudr. se zase chytla těch málo destiček..no každý něco jiného..a každý chtěl léčit jen něco jiného a jen samostatně..nezohledňovali to jako celek. Až poslední mudr. říká..máte málo destiček, tak co by se vám tam asi mělo srážet?!~t~ Takže mě stresovali celou dobu zbytečně. Ještěže jsem se nedala a nezačala hned ředit. Jedn amudr. na mě vyjela, jak je možné, že nemám vůbec otoky. Když jsem řekla, že mám, ale jinde..ne lýtka, ale stehna. Tak neměla slov. ~t~ No prostě je s těma mudrama legrace. Člověk je musí ale hlídat, jinak si z nás dělají pokusné králíky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.