| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To je taková pštrosí strategie, pro mě nepochopitelná. Lidé mají strach ze špatných zpráv, ale pokud to oddalují, tak pak ty zprávy mohou být mnohem horší. To samé dělal manželův strýc, krev sváděl na hemeroidy a před nedávnem umřel na rakovinu tlustého střeva, na léčbu bylo pozdě.

Hlavně mu to už teď komplikuje a znepříjemňuje život, takže by to měl řešit. I kolonoskopie se dá udělat v narkóze, pokud by z toho měl opravdu strach. Já bych radši přežila jeden trochu nepříjemný zákrok, než mít takový trable, ale já jsem jiný případ, jdu k doktrům hned, když se mi něco nezdá a kolonoskopii mám úspěšně za sebou taky :-).
Ale jak dospělce donutit k vyšetření, to musí být oříšek.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.