| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jsem se asi vyjádřila špatně, prostě mám pocit, že kdyby Miki konečně narazil, že by možná měl pocit, že rodiče konečně zajímá. On jako Miki, ne jako JEJICH syn, kterému bude pácháno ze strany rodičů dobro, i kdyby ho to mělo zničit. Oni jsou přesvědčení,že jejich dítě si takové zacházení zaslouží, ať je jakékoliv. To je demotivující.
Samozřejmě, že každý chce, aby jeho dítě bylo úspěšné a spokojené, otázka je, jestli cesta, kterou zvolili Mikiho rodiče je správná a pro to dítě dobrá. Víš, myslím to tak, že -hypoteticky- když by třeba kdysi malý Miki přinesl ze školy obrázek ohodnocený dvojkou, že by si s ním rodiče sedli, obrázek pochválili a vysvětlili mu, kde udělal chybu, aby příště měl jedničku. To je pro jeho další rozvoj přínosem (je to jen příklad, samozřejmě). Ale oni- opět hypoteticky- prohlásí, že takhle to nejde, naběhnou na učitelku, protože JEJICH syn přece takové známky nenosí. Takže nejde o to , že chtějí, aby Miki uměl malovat a měl radost z dobré práce. Jde o to, že se někdo dotknul jejich syna.
A tohle mám na mysli, že Miki je pořád jenom JEJICH syn, ne Miki.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.