| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Proč má ustupovat žena? Moc nechápu oč má ona menší právo nemít dvě děti a on větší právo nechtít 4 děti...a teď, kdo je více? Jeden právo má a druhý ne?

Z pohledu ženu by mi nepřišlo fér, že já mám mít jen jedno dítě, být mi 38 jako zakladatelce a být to má poslední možnost, tak sobecky to dítě mám...on je koloběh života takový, že chlapi příjdou, odejdou (idkyž si žena myslí, že je to navěky) a co ženská pak zůstane navždy s jedním. Ale chlap má vystaráno, ten si může udělat děti i v sedmedesáti, že. A důvod jakože už se mu nehce? No já jsem taky těhotná (bleju jak amina, je to rizikáč, který už minule byl fakt velký) a taky mě těhotenství neposadí na zadek (asi tak jako chlapa pak ty kašičky a noční pláče), ale tak pro dítě asi musí každý vytrpět něco a něco obětovat, zadarmo nic není a argument, že se chlapovi nechce...bodejď, když sobecky už má tři děti...a partnerka smolíka. Navíc pokud by partnerka přinesla domů jako brigádu 10tisíc (to tady nevydělá ani žena nevydělá ani omylem u nás, a leckterý chlap ne) tak se není o čem bavit. Prostě si naopak myslím, že sobec je tvůj partner ne zakladatelka.

A pokud ona se podřídí, a chlap nedejbože odejde (a neříkejte nikdo, že ne, to téma je tady 2x denně) tak ona bude mít smolíka a on tři potomky...a jak tu někdo psal, ten koloběh života je prostě daný a u většiny populace nastavený na dva a více potomků.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.