| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky!!!
Nakouknu po půl roce a tady takovejch novinek!!! :)
Jsem si ňák úplně zapomněla, že Kimmiinka je taky v očekávání a teď nám přibyla ještě Lucka!
Super!

Luci, gratuluju!!! ~s~
A držím vše, co mám, ať je celé těhotenství i porod bez komplikací!
A co má Maxa s ušima, to mi nějak uniklo...~:(

Kimmii se teď dlouho neozvala, tak jen doufám, že je pěkně v klídku v nemocnici, nohy nahoře, o Romču se někdo stará a mimís si ještě hoví v bříšku. I když jestli mě mé propočty a dopočty, tak by teď měla mít cca 14 dní do termínu a to už je pohoda, to už může klíďo rodit.
Taky doufám, že vyšel nebo vyjde ten chtěný císař, přece jen je třeba dbát na pohodový porod pro každou maminku... ~;)
Pro mě osobně je císař třeba nepředstavitelnej a v podstatě neakceptovatelnej, ale plně chápu všechny, co mají tu potřebu, včetně Kimmiinky.~;((

Jinak já jsem teď 32tt, už jsem jak tank, nechápu, kam jako to dítě chce ještě dva měsíce růst, to už asi neprojdu dveřma ~y~
I když jsem přibrala jen 9 kilo, tak všecko je v břiše a to je fakt mega. Kouknu po ňákej fotce, abyste mi věřily ~j~


Fotky, který jsou starý přes tři neděle, takže to jsem byla cca 29tt.
Byli jsme s našima a s Maxáčem na tři neděle v Chorvatsku...~j~
Láááábuž!!!!

Jinak Haninka má můj neskonalý obdiv, jak zvládá tři dětičky v tomhle sebevražednym složení (myslim, postižená Lucka, rozjívená Anežka a chlapáckej Vojtík :)) Ale já jí obdivovala dycky! ~:-D

Markét a Tobě ooobr gratulace k práci, nevíte totiž jak jsem ráda, že jsem takhle včas otěhotněla, bže mám jen dvouletou mateřskou (trochu jsem doufala, že otěhotnim) a shánění práce a umisťování někam Maxáče, to byla moje malinká noční můra. :-©
A kde teda bude malej, jestli ho do školky nevezmou? Nebo už víš, že ho vezmou?

Rený a vy jste se definitivně rozhodli, že třetí mímo nebude, nebo je to v jednání? ~p~


Jinak holky, co máte doma Maxíky, taky je to jméno ve vašem okolí ojedinělý? My jsme tady rozhodně jediný, co jsem tak stihla zjistit. A právě mě děsně fascinuje, jak tady v diskuzi máme Maxáče hned tři :)

Jinak jméno pro mimíse nemáme, zas se asi bude rozhodovat až na porodnim sále :)
Ale teď je horší, že musíme mít jméno pro obě pohlaví, bže jsme si nechali tentokrát překvapení.
A naprosto nejsme schopný se na něčem dohodnout. ~o~

Tak to je snad vše, co jsem vám chtěla napsat. :)
Pusu všem!!!~m~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.