| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vážená paní je mi přesně tolik let co Vaší mamince.A právě v květnu jsem se dověděla,že mám na pravé plíci shoubný nádor,který nelze operovat.Říkám jsi proč právě já,která nekouří a pod.Bohužel však žijí na Ostravsku což jsi myslím,že je to jedna z nejhorších oblastí k bydlení.Mým jedniným štěstím je,že mám kolem sebe hodně dobrých kamarádek počínaje od kolegyň z práce sousedek a kamarádek s mládí.Které mne hlavně podporují po psychické stránce což jsi myslím,že je to pro uzdravění této zákeřné nemoci to nejduležitější Ale hlavně Vám chci napsat,že mi kolegyně z práce zakoupily přírodní lék ACAI-ELIXIR MLÁDÍ a ten mi nesmírně pomáhá i při chemoterapii nebývá mi špatně apodobně.Bližší informace o tomto léku jsi najdete na INTERNETU.Takže jej mamince určitě zakupte a věřte,že ji pomůže.Přeji Vám všem pevné nervy a mamince brzské uzdravění.Hana Holečková Ostrava

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.