| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já tě chápu, tak ymám problém se zastavit.
Mě na tohle zadělala moje matka že "lelkování" bylo něco nepřijatelného prostě se musí něco dělat. Neumím si dělat věci pro radost ...prote mám někde v hlavě v zadu 1000x zopakovanou větu moají matky "Věci pro zábavu si můžeš dělat až kdy máš splněné povinnosti" ale asi ej to správná teorie ale mě ničí...

A tak jsme někdy pyšná sama na sebe že si lehnu do zahradního lehátka když není uklizené prádlo, špinavé nádobí a ták... ale že mi to trvalo.

JInak to že mi to štouje v hlavě znám hlavně když se mi nakupí práce, ale tam jednotlivé úkoly splním a uleví se mi.

Jsi na cestě ke kolapsu asi budeš muset překonat sama sebe a zkusit si nechat pomoc ... dítko potřebuje mámu která je v poho a ne zhroucená.

Kač.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.