| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdravím, mám čtyři děti. Tři z nich měli do dvou let pořád řídké stolice. Dvěma se to mezi druhým a třetím rokem upravilo. Chlapec (nyní sedm let) je úplně OK. Holčička má metabol. poruchu a trochu to souvisí s její dietní stravou. V současné době má hezké bobky, ale má období, kdy třeba celý měsíc chodí na řídko. Těžko říct proč. A poslední dítko má nyní 2 roky 3 měsíce. Má také dietní stravování kvůli poruše metabolismu a chodí také pořád na řídko. Jsem z toho zoufalá. Mám zkušenosti z předešlých dětí a stejně mě to štve. Stravu má a musí mít pravdidelnou kvůli své nemoci. Jídelníček se snažíme dělat vyvážený. Ale nejde. Třičtvrtiny toho, co mu napočítám nechce jíst. Protože nepříbírá, jsem vděčná, že sní alespoň něco. Doktoři by samozřejmě chtěli zázraky - my taky (aby ta přiblblá nemoc šla léčit), ale ono to vždy nejde. Takže - dáváme laktobacil, brambory, rohlíky, borůvkovou přesnídávku, zeleninovou polévku, rýži a rýžovou kaši. Sladkosti má omezené už svou dietou. Navíc doktoři v našem případě chtějí, aby jedl cukru co nejvíce kvůli dostatku energie. Všechna opatření ale beztak nepomáhají. Takže závěrem bych řekla - poradit se s lékařem pokud nezabírají dietní opatření a zjistit jestlí dítko nemá problémy se štítnou žlázou, alergiemi, nesnášenlivost lepku atp. Pokud se nic nezlepší, asi to tak je dáno a třeba časem se to upraví. Jo, náš malý taky nechodí ještě kakat do nočníku, dokonce ani čůrat. Časem to přijde. Hondě trpělivosti, a ať se to brzy vyřeší a hlavně ať jste zdraví.pa

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.