| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Aviko moc se mi libi tvuj prispevek... Ono to fakt je podle toho, jak si to clovek udela... Jenze ono je to i o povaze danych deti....

Kdybych mela deti povahove jako moje ml. dite, tak jdu klidne do tretiho, ale moje st. dite me stale vraci s myslenkami o treti dite zase zpatky pekne na zem.

Je mi 36 let a pritom jak se citim s dvema detma 5 a 2 roky tak bych ve 40 do zadneho ditete teda nesla... Ale to je muj osobni postreh....

U nas se jede tempem naseho st. ditete, a to tempo je teda vrazedne.... Musim rict, ze me desi, ze by se nam narodilo jeste jedno takove. Je zdrave, chytre, ale proste strasne narocne....

Takze ja obdivuji vsechny ty co maji 3-4 deti a jsou v pohode.... pac ja bych v tom poctu skoncila nejenom na jednotce intenzivni pece, ale i v blazinci :-)).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.