| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak to jo, no jak spočítáš a přidáš k tomu, že jsme se brali fakt mladí, spláceli jsme relativně dlouho a MR potažmo RD nás srazila na dno. Manželův plat šel na dům a RD žít nebylo možné. Musela jsem jít dělat i tuhle práci a šla jsem. Denně. Dva roky a do toho i jiné, nechci psát. Ale spaltili jsme a máme už pár let vlastní. O to ale nejde, kdybych v mém případě měla dětí více, myslím, že bych to nedala ani fyzicky ani psychicky, navíc by další peníze spolklo to dítě druhé.
Když jsme chtěli druhé dítě, nastal stejný problém, jako u prvního. Těhotná jsem hned, břicho roste a pak bum. Z mých dětí by byla malotřídka. Myslím, že plánovat se musí, ale obvykle to stejně nevyjde.Znám to až moc dobře. Bohužel. ostatně i proto tady čumákuji.

Myslím, že je dobré mít jakousi jistotu, ať už možnost výdělku a tím i hlídání, nebo prostor mezi dětmi, aby si člověk mohl něco nasyslit.

Já jsem dneska frajer, máme vše co potřebuji a trávu neojídám, ale byly doby zlé a to mi dalo základ do života. To a nic jiného.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.