| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Aneko:-), taky mám někdy pocit, že by mě ženské kolem nejraděj zakázaly...do doby, než mají samy děti jsme třeba fajn kamošky a pak, když porodí, tak jim jejich chlapi říkají: nenaříkej, podívej se na Lenku, má jich 6 a zvládá a Petr jde klidně X krát týdně na tenis, badminton, pivo, ryby atp...no a je po kamošce:-)
Kdy jsem se učila: tak do těch 29ti let to šlo podstatně lépe než dnes (40), děti např ve 20hod usnuly a já jela třeba do 23 hod nebo do půlnoci..před zkouškou na VŠ, to jsem teda měla jen jednu holku, jsem ji kolem 20 dala spát, tak 10dní před zkouškou jsem se tak do 02 učila a v 8 ráno jsem šla na zk..a byla jsem fit.-) to by bylo dnes horší!!na kočárku jsem na procházce měla položený zákoník a malé jsem jej nahlas předčítala a ona měla radost, že s ní tolik mluvím (za rok se bude taky hlásit na práva:-)
ale pro klid: nejsem zdaleka dokonalá..jsem bordelář,nechám se děti u jídla klidně pokydat, hlavně že papají pěkně samostatně, nechám je klidně lítat polonahé, když odmlouvají se obléci, sic mě to opotřebovává a ony z toho vyrostou..jen dbám na pár "maličkostí"..slušné chování navenek, morál v podstatných věcech, vzdělání - číst pstá počítat, rozhled -chodím s nimi do divadel, muzeí, do přírody, od malička sportují (chodím s nimi do plavání, lyžují),do flétny a na jazyky..a pak jsem teprve já, tedy předtím můj muž:-)..rozčilují mě ženské, které řeší svoje ego a předhazují chlapovi:ty jsi byl na pivu, tak jáááá jdu zítra na aerobic..to v životě ale takto nefunguje, ti chlapi, na to od podstaty nemají, my jo..a to nejsem matka tereza, jdu si taky občas zahrát tenis, nebo jak vidíte sedím u PC - je tu babička, naučila jednu hrát vrchcáby a druhou zavazovat tkaničky..mám na oběd upečeného kapra a jdu psát posudek jedné bak práce..a hlavně: nesnáším nudu a neumím odpočívat

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.