| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak já to vezmu postupně:-)
Byt máme zatím třípokojový, poohlížíme se po větším, ale při mírné náklonnosti k minimalizmu a vzhledem k věku dětí to ještě nějakou dobu můžeme nechat tak, jak to je.

Auto máme pro pět lidí, bydlíme ve větším městě, takže jsem ráda, že nemusím jezdit s "autobusem" :-) Manžel se mnou občas laškuje - navrhuje, že pokud nám přibude nějaké dítko, pořídíme si místo většího auta motorku, na které bude jezdit on, a v autě za ním pojede dámská část výpravy. Nesouhlasím, ale představa mě vždycky pobaví.

Tatínek je zapojen přiměřeně, což prakticky znamenalo v uplynulém školním roce doprovod prvňačky do školy, asi 4x týdně vyzvedávání někoho z nějakého kroužku, který končí později než v pět. Občas obstará zásobování podle seznamu nebo speciální položky na vzdálených místech. Když je některé z dětí nemocné, zbývající vezme někam ven (hlavně o víkendu). Nebo zůstane s nemocným a ven jdu já. Celkově je docela flexibilní, má volnou pracovní dobu a může pracovat z domova, kdykoliv se mu chce.

A to spaní - mám to asi podobně jako ty. Pracuju/čtu /studuju ráda v noci, když všichni spí. Mám to ráda a to jedobře, protože to stejně jinak nejde:-) Mám výhodu v tom, že můžu dobře fungovat, i když často nespím víc než 5 hodin. Pokud se cítím unavená, zpomalená, dvakrát třikrát jdu spát s maličkou (asi v 10) a je to zase na nějakou dobu dobré. Jo, malá se už kupodivu většinou v noci nekojí. Když se s touhle myšlenkou vzbudí, většinou je to když si já jdu lehnout, nebo ráno, těsně před tím, než já vstávám. To je tedy velmi příjemná změna.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.