| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jen mě zajímá náhled ostatních, mně to přijde vcelku jasné. Moji rodiče mají k dárkům jasný vztah - nesmí to být krám, který by někde ležel a nejlepší je, když se to dá sníst či vypít. Tak jo, roky to dodržuju, i když vymýšlet obsah balíku, aby to bylo trochu jiný než minule, není jednoduchý.
Můj bratr taktéž pochopil, několikrát jsme o tom mluvili, protože on taky říkal - ale mně by to přece udělalo radost. Asi že je nejmladší, tak se přizpůsobil.
Ale sestra - to je jiný kalibr. Tu přiveze tátovi tu funkční triko, tu boxerky, tu tamto a ono - a on už dopředu hlásí - já nechci žádný oblečení, žádnou kosmetiku, raději mi nic nedávejte. Ale ona ne - ví, že to přece potřebuje. Takže táta má skříň věcí úplně nových, který nechtěl, přes upozornění dostal a nosit nebude, ale je mu blbý je někomu věnovat nebo sestře vrátit. Opravdu cirkus nastal, když mu sestra koupila poměrně drahý hodinky a dala mu je s účtenkou, aby je případně mohl reklamovat a nebo si nechat zdarma upravit řemínek. Táta málem omdlel - z tý ceny. Takže mu přišlo líto hodinky nechat ve skříni, za takový peníze a s omluvou je sestře vracel. A bylo boro - ona nechtěla, ať je vyhodí, on nechtěl, že to je škoda......... No hrozný. A sestra řekla, že příště mojí mamce koupí tu rybku závojnatku - no to táta opět málem šel k zemi, ale mlčel, a moje mamka mé sestře řekla, že to rozhodně ne, protože oni by se o ni neuměli postarat a nechtějí ji. Ale sestra přijela rovnou s rybou a bylo zle, dopadlo to hrozně - mezi našima a sestrou /i když to není jediný problém mezi nimi/.
Sestra si mi stěžovala, jenže se naštvala i na mě, protože jsem jí řekla, že tu rybu neměla kupovat, když jasně řekli, že ji nechtějí. Ovšem můj bratr má názor, že pro klid v rodině si naši tu rybu měli vzít a třeba ji spláchnout do záchoda a pak říct, že chcípla. Jenže to by naši nikdy neudělali a naopak by se trápili, když by ta ryba chcípla, že ji utrápili k smrti.
Jak vy se stavíte k nevhodným dárkům?
Jak se k tomuto problému?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.