| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

se omlouvám, odklikla jsem to dvakrát..a s tím spaním: já prostě nerada ležím a nerada spím..kolikrát jsem si říkala, že člověk takto ztratí strašně moc života! takže ne že bych musela kojit 10x za noc celý život (začínám poněkud umdlévat)..ale nikdy jsem snad nebyla v posteli déle než do 7.30, ale to jen po nějakých akcích zamlada, teď vstávám max v 7hod..večer tedy moc déle než do 22.30 nevydržím..i třeba u moře, nesnáším ležet, těším se na chození po horách, 20-35km jsou naše trasy..asi zúročuji to prosportované mládí, vezmu prcka do manduky, ostatní buď šlapou nebo je taťka poponáší v nosičce a je to paráda..taky tou mojí náturou asi naštěstí po 6ti dětech ve 40ti letech mám asi jen o 2kg více než v 18ti.., asi tou rychlostí života se mi nestihl objevit ani jeden šedivý vlas,byť jsem tmavohnědá a na třídním scuku po X letech mi moje vrstevnice přijdou jak staré babky..možná i hormony, kojení, rození to tak nějak posouvají(nebo si něco nalhávám a navíc se nestíhám koukat do zrcadla(..no včera v trolejáku jsem jela se 4mi dětmi a tak 16ti letý puberťák říká druhému"hele, ta baba má 4 děcka, to nemůže být vše její, ne?"..tak jsem ho slyšela, usmála se a řekla :"je..a ještě dvě s sebou nemám.."...no, tož si musíme fandit, ne? jedině tak se to dá přežít a předávat dál energii děckám
4x taťka vyzvedává z kroužků:blahopřeju..to u nás jen 1x s námi chodí do plavání, jinak vše já..ale baví mě to a zatím to jde

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.