| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

brambory nevím, ale na Bechtěreva (autoimunitní degenerativní revmatické onemocnění) mi skutečně pomáhá mladý ječmen. Ať dá bacha na výrobce, aby nepila rozemleté seno. Chce to sušenou šťávu (v případě zájmu prodám i já, beru to pravidelně už let nebo poradím výrobce). Je v tom hodně enzymů, takže je to náhrada biologické léčby (potvrzeno revmatologem). To, že týden po nasazení léčby necítí zlepšení, je normální. Mně se stav po nasazení ječmene přechodně zhoršil, ale pak se to zlepšilo a větší ataku jsem od té doby neměla, víceméně mám klid. A to jsem několik let kulhala a bolestí nespala, ani prášky tu bolest zcela nepřerazily. Kdyby si chtěla sdělovat pocity, ať klidně napíše na mail, ječmen jí, pokud se na to sama nebude ptát, nutit nebudu. Ale pamatuju si na sebe, jak mi bylo hrozně, jak jsem si neužila nic (hlavně sex ne, protože mám změny na kyčlích a pekelně mě při tom bolely)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.