| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

divný to je, protože když se budu bavit s Kim Basinger a budeme tady v ČR třeba ve Varech tak jí neřeknu: Hallo, Mrs. Besingerová, how are you? ~a~
Prostě její příjmení je Besinger tak je to Besinger i kdybych se na hlavu stavěla.

U názvů měst je to o něčem trochu jiném, mnoho názvů měst je pro čecha nevyslovitelné, tak jsem převedeny do českého jazyka, to mi přijde srozumitelné. Ale převádět do českého jazyka jméno - což je prostě originál dané persóny to je prostě hovadina.

V USA taky nikdo neříká Jaromírovi - Jacku nebo Jimme nebo jinak. Je to pro ně nevyslovitelné, komolí to,ale nedovolí si to předělávat na něco jiného. Z jágra je sice "džegr" ale to už je jedno.

Já si pamatuju jak jednou příšerný komentátor Dusík komentoval zápas NHL a tam hokejistu nazýval půl zápasu "Kejbrli" a v půlce zápasu zvolal - ÁÁ to je náš obránce, František Kabrle! ~a~~t~ Prostě komoleniny vedou

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.