| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Přeji hezký tropický~j~ den
Na popud OL jsem změnila alergololologa~:-D , no popravdě na předšlém pracovišti jsem nijak
nikdy nechápala co tam dělám při tom mi vždy mělo být "..vše jasné..",na kontroly jsem měla
chodit jak uznám za vhodné - což pro mě flegmouše byla na jednu stranu výhoda - došla jsem tam jednou za rok.
Teď tedy u toho nového jsem strávila 3 hodiny na vstup.vyš., už tedy po x letech konečně
vím na co mám alergii, ještě nějaké "hyperreaktivní průdušky a obavy z poč.astmatu..", s tím
že kontroly budou max. po 3 měsících - mám dloouhou zprávu co a jak mám nebo nemám dělat.
Alergie je tedy na prach, pyl, roztoče,nějaké rostlinstvo,ořech, některé ovoce a kočky,plus ty kašle.
Zajímalo by mně, jestli má někdo podobné potíže a hlavně jak často na kontroly chodí a příp.jestli
se třeba časem zmenšila ta frekvence kontrol?.. mně tedy zatím naznačil,že takhle často to vzhledem
k problémům bude napořád.
Předem díky za názory a zkušenosti~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.