| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já bych byla tedy víc než opatrná pořídit si další dítě sama. Mám partnerku a před pár měsíci se nám narodil náš vytoužený syn. Vychováváme ho spolu s mými dcerami z prvního manželství a přestože jsou všechny tři děti naštěstí zdravé a mimi navíc až nezvykle hodné:-)je toho občas až nad hlavu i ve dvou. Původní představa byla, že partnerka bude vychovávat prcka sama(já byla ještě vdaná a nechtěla jsem mým dětem "bourat"rodinu) a já budu fungovat jako "blízká-vzdálená pomoc a podpora. No už jsme si na tyhle představy za těch pár měsíců vzpomněly několikrát a vždycky nás z toho mrazilo. V době velmi rizikového těhotenství, kdy jsem jí musela píchat denně injekce(dopředu to nikdo z nás netušil a sama by toho nebyla schopna, musela by docházet na středisko),poté v šestinedělí totéž plus viróza,při které nebyla krom kojení schopná ničeho dalšího~a~. Teď naposledy žlučníkový záchvat trvající dvě noci a den,kdy kvůli kojení nebylo možné podat tišící léky a já musela komplet převzít starost o malého... No nechci tě opravdu strašit, vím co je to chtít dítě a nevidět možné i nemožné komplikace,ale zvážila bych ještě možnost chvilku počkat a zkusit najít partnera pro život a druhého rodiče pro dítě. Pro šťouravé dodávám, že máme k prckovi i bio tatínka, který ovšem bydlí v jiném městě, tudíž zatím dojíždí na občasné návštěvy:-)a vzhledem k věku prcka jsme všichni momentálně se stavem věcí spokojeni.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.