| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jani, když Ty jsi taková samostatná žena, že jsi se pro to žít nějaký čas jen se synem dobrovolně rozhodla a tím rozhodnutím myslím nijak netrpíš, já jsem bohužel jiná a beru to holt tak jak to je, ráda mám někoho za zády, už jenom pro ten pocit že kdyby bylo zle tak někde někdo je na koho se mohu obrátit. Je to možná jen vysněné, kdo ví jestli by Beran pomohl, kdybych byla v nouzi, ale mohu si namlouvat že ano. Nechci si stěžovat přes míru, myslím že je normální když si ženská potřebuje občas postesknout, vím že řešení je stejně jen na mně.
No a holky, když už jsem v tom vztahu skoro tři roky, tak teď to přece neskončím když potřebuju postavit sprchový kout, tak nepraktická zase nebudu ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.