| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

dokud mi nezačala tchýně k..vit děti dézinfékcíííí a oooošééétřéééním kdejakýho prdu, tak jsem odřeniny (myšleno klasická odřenina, ne že dítě urve půl kolene, nehet, apod!!) jen omyla vodou, případně vyndat bordel, nechat na vzduchu.. od té éry tchýniny nechtěné a nezvané péče musím kdeco matlat Betadine a lepit, jinak oba řvou jako paka! za toto tchýni fakt děkuji ~8~ lítají tu komáři jako asi všude, načež včera nademnou stála, abych tím Betadine napatlala obě děti "tu jejich ZHNISANOU vyrážku" - já tu pani asi brzo ~o~ no nic, jsme se rozvášnila!!! děkuji všem za reakce, že odřeniny se omývají a ne že na to dětem naleju kde co....
jo a já si jako dítě, cca 10 let, roztrhla stehno, ráda vcelku hluboká, hezký průřez masem ~;) tělo bylo tak v šoku z mé desinfekce říční vodou, že si nedovolilo krvácet, do nemocncie jsem odmítla jet, že kvůli takovýhle prkotině, která ani nekrvácí, si nebudu ničit prázdniny ~:-D noha hezky srostla za pomocí nevim jaké masti - asi Borová mast, než jsem šla do školy, měla jsme hezkou jizvu.. takže klid, odřenina se taky zahojí ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.