| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Juldo, je to záhul, viď.
My chodily od 2,5 do Centra nadání (zrovna bylo pro tyhle prťata otevřené). Jezdili jsme 1x týdně přes celou Prahu. Tam to bylo bezva.
Nicméně já taky řešila školu, už dopředu, páč mi tam řekli, že fakt patří do třídy pro nadané děti.
Ale nakonec se to schumelilo tak, že od letoška chodí do té nejbližší, co máme hned u baráku.
Ze zdravotních důvodů. Má časté migrény (zvrací atp.), vysoký tlak, nemocnou ledvinu - před 3-mi týdny ho operovali (bohužel na to přišli pozdě, až před půl rokem, obvykle se to zjistí už v prenatálu, nebo nejpozději do roka věku) a tak jsem usoudila (doufám, že správně), že bude pro něj lepší a pro mě taky, když nebude muset nikam dojíždět a bude ve třídě s dětmi od nás ze sídliště. Zatím netušíme, jak se to vše po operaci vylepší (migrény, tlak), ale já pevně doufám, že se snad zbavíme aspoň těch léků na tlak....

Naštěstí ve třídě je jich jen 20 a učitelka se zdá rozumná, tak uvidíme. Ona to ví, že čte, píše, počítá, říkala, že s tím bude pracovat...
Teď, po 3 dnech je ze školy nadšený, tak mu to snad vydrží.
KDyby ho to tam pak už nudilo, tak pořešíme víceleté gymnázium, teď je prostě prioritní zdraví...
Naštěstí má ve třídě kamaráda, který je taky takový chytrolínek, tak snad s tím potenciálem bude paní učitelka pracovat.

Jinak synek nemá problém s kamarády - je to, jak už jsem psala, extrovert a bavič, nemá problém s kýmkoli včetně dospěláků komunikovat. Je povahou vůdce - většinou vždycky začne skupinku děti třeba v dětském koutku, nebo na hřišti organizovat a rozdělovat jim úlohy ... a ony ho poslouchají... za tu povahu jsem ráda...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.