| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Marťo,
mne naopak v dětství s mým "nadáním" neskutečně štvali. Pamatuju si, jak třeba matce přišla návštěva (nějak jsem náhodou byla u ní) a musela jsem se jí "předvádět" jako nějaká opice. A když mi někdy v pátý nebo šestý třídě učitelka řekla, že buď napíšu básničku o VŘSR pro nějaký veřejně předváděný pásmo nebo dostanu trojku z chování (už nevím, co jsem provedla), zmlátila mne matka jako psa, když jsem tu básničku odmítla napsat. ~;) To, že mne dusili ve spoustě jiných věcí s tímhle nesouvisí, oni věděli, že to můžou těžko zpochybnit - přesně o tom jsem už psala, mý rodině taky celé moje dětství všichni cpali, jak jsem mimořádně nadaná, sami by to možná nesledovali, nebylo to pro ně funkčně důležitý. Takže na to šli mazaněji a začali mi předhazovat, jak stejně nic nedokážu, protože jsem tvrdohlavá, vzpurná, příliš hrdá a kdesi cosi. Nedošlo jim, že je mi to jedno a že mi to blbý nadání v podstatě zkazilo život, takže jestli už něco dokážu nebo nedokážu je vedlejší.
Syn je jinej, on by sice rád tu práci dělal, ale taky na tom nijak nelpí, on to bere jako příjemnej bonus. Sám řekl, že si to spíš nechá jako koníčka a přivýdělek a věnovat se bude té biologii. On má z přehnaně ambiciózních lidí srandu. Jenže z něj taky nikdo toho kašpárka nedělá a všechno, co dělá je jen o jeho rozhodnutí a jeho přání.
A tu poznámku o řešení každého prdu jsem nepochopila, protože diskuse tady byla pořád v intencích zadání tématu. Řešení prdu si představuju úplně jinak. Kdyby bylo téma "Jak nakrájet zeleninu?" a někdo tam vlítl s tím, že jeho geniální dítě krájí zeleninu od osmi měsíců, tak prosím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.