| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jachtarko,pak Ti nepomůžu.Jestli toužíš po diskusi se smajlíky,kde se všichni mají rádi,tak tady je jich taky dost.Snažím se diskutovat k věci,je pravda,že emotivně,protože jsou věci,které mě štvou,ale ze zásady slušně.Buď se s tím srovnáš nebo ne,to už je Tvůj boj.Nepíšu Ti,že jsi krá@a,protože máš takový nebo makový názor(ani si to nemyslím),ale snažím se Ti vysvětlit svůj pohled na věc.Vím,že nejsem správně sluníčková,ale jsem upřímná a píšu,co si myslím,bez ohledu na to,že většina lidí souhlasit nebude.Mělo by pro Tebe větší cenu,kdybych Ti všechno odkývala,poslala smajlíka a myslela si něco o pr@eli?Věř tomu,že není mým cílem Tebe nebo kohokoliv urazit,na to by mi stačil jeden příspěvek a nemusela bych jich psát dvacet.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.