| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

MOnty syn má také obdobné problémy, na ORL jsem chtěla, aby mu zkontrolovali jak vypadá vnitřek, kdysi mu trhali nosní mandli, dr okamžitě, aniž dítě zná (viděl ho poprvé v životě, nic o něm neví)napsal recept na kortikoidy, stříkat do nosu, to jsem odmítla, takže jsme se ještě pohádali. Takže teď bude alergologie. Bohužel s tím mám letité zkušenosti, spousta alerigí je neprůkazných, musí se po tom jít cíleně, např d nedělat jen testy kožní, ale i z krve a ani tak to nemusí být vždy 100% ( např u potravin) , je dobré vyzkoušet eliminační dietu, je to opruz, ale nasadím to po alergu ( mému bratranci např. zjistili rozjetou celiakalii po letech problémů, vždy tvrdili, že alergii na lepek nemá ~a~ ) . Většina projevů alergie má příčinu v chybném fungování orgánů a následně zmateném imunitním systému. Pokud to zde bude číst kili, tak mě bude odporovat, protože dr to vědí všechno správně a kortikoidy jsou nejlepší cesta. Jasně, v extrémních případech, kdy by bez toho člověk zkolaboval, ale ne to brát leta.
Pokud Ti není homeo proti srsti, najdi si homeopata, tím se toho dá opravdu hodně zlepšit ( osobní dobrá zkušenost, se synem půjdu také) nebo případě využít i další možnosti ( např. reflexní terapie - posilování vnitřních orgánů) , hodně záleží na jídle ... mám vyzkoušený už např. mlíko, sladký, snažím se abychom nejedli moc mouky ...

k té vincentce - to jsem dávala dřív, ale dětská dr ( díky za ni, je fakt rozumná a ŘEŠÍ a PÁTRÁ a CHÁPE , že se chci nejdřív snažit synovi pomoci jinak než kortikoidama) mi vysvětlila, že vincentka spíš zvlhčuje a na její doporučení kupuji QUIXX je to mořská voda ve spreji, je to tedy dražší než vinc. a nedá se to doplňovat, vždycy se musí koupit nová, ale to právě "splaskává" tu nosní sliznici a líp se dýchá. Zkus se na to zeptat buď v lékárně nebo u dr.


Pokud bys chtěla víc to probrat, písni mi em.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.