| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pawlo, já tedy nevím, kdo označil za původce problému děti s SPU (i když si myslím, že v úvodním příspěvku do toho jsou zahrnuty i děti s poruchami chování, to zakl. neupřesnila). já tedy ne, od začátku píšu, že původcem problému je ten, kdo rozhodl, že třída bude sloučena a bude mít takové složení. nevím, proč je mi stále podsouváno, že mám něco proti dětem s SPU. To bych musela být padlá na hlavu, když doma mám dva ADHD kousky. ~d~~d~~d~
Vyjela jsi na mě hned poté, co jsem napsala, co se MŮŽE v podobné třídě dít a napsala jsem to až když, jsem si přečetla, jak děti s spu VŮBEC NIJAK neovlivňují průběh vyučování. Děti nejsou stroje a ani učitelé ne, takže se jaksi nedají naprogramovat, jak by asi v leckteré PPP byli rádi. proto se pro děti s spu doporučují menší kolektivy, ono to prostě má své důvody, které prostě většina diskutujících (maminek dětí) nebere na vědomí. Možná nbych se měla takovým diskusím proúpříště vyhnout, na druhou stranu si myslím, že k tomu mám co říct a nemusím jen přikyvovat komukoliv v diskusi - stejně jako ty nemusíš~d~

osobní invektivy? Co třeba toto:
"Pak se fakt člověk nediví,jak to v našich školách vypadá~a~Jestli si takhle učitelky děti s poruchou už dopředu zařazují.~a~"
možná to vnímáš jinak, já jako invektivu, navíc nepodloženou~3~ vzhledem k našim předcházejícím diskusím a k tomu, že se odsud už delší dobu známe bys mohla vážit slova. možná si to beru moc osobně, ale myslím si, že tys to osobně napsala~d~

Ještě bych dodala, že si názorů Delete vážím, ale bohužel je z nich příliš vidět odtrženost od reality. "Jedna osvícená učitelka bohužel jaro nedělá" Delete dobře formuluje, jak by to mělo ve školách vypadat, bohužel opomíjí fakt, že české školství k tomu má hodně daleko.~d~ a i když se to postupně mění, jde to pomalu a výsledky jsou vidět hlavně na prvním stupni. Na druhém, jak jsi sama napsala, nikoliv - zatím~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.