| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Carlin, zkusím to postavit jinak -co když dcera tu Vojtovku opravdu potřebuje? Čím dřív se s ní začne, tím lépe, dřív budou výsledky a nebudete muset tolik cvičit.

Já s mladší (nedonošenou) dcerou cvičila od jejího měsíce, celkem trvalo 14 měsíců, než jsme skončily. Hodně mi pomohla psychicky fyzioterapeutka, která brala věci se správnou dávkou nadhledu. Začala jsem s dcerou cvičit ještě v nemocnici a měla jsme pocit, že se zblázním - cvičit 5krát denně ( nejméně), polohovat, oblíkat jediným způsobem, pokládat TAk a ne jinak... Fyzioterapeutka doma mi řekla, ať radšji cvičím 4krát denně a pořádně, než 6krát a odfláknu to a budu u toho znechucená... když jsem s dcerou jeden den někam šla, tak jsem cvičila 3krát.. a druhý den holt 5krát..
Cvičila jsem s ní sama - nedovolovala jsem , aby tetičky, babičky , dědečkové.. koukali a komentovali dceřino vztekání. Prostě jsme se zavřely v pokojíku a za 7 minut zase přišly.
Je pravda, že dcera v té době nesnášela svlékání - čekala už, že se bude zase cvičit, ale po skončení cvičení se rychle uklidnila. Dnes jí jsou tři roky a mazel je z ní přímo výstavní, nejradši mi hupsne do náruče, začne mě hladit a majetnicky říká " Moje maminka", takže předpokládám, že náš vztah neutrpěl.


Rozhodně nezrazuji od návštěvy jiného odborníka, ale po naší zkušenosti bych se na Vojtovku jen tak z plezíru nevykašlala jen proto, že je to tobě nebo dceři nepříjemné.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.