| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty, souhlas. Také nevím, proč bych měla tahat dítě za každou cenu do supermarketu, když by z toho vznikala jen zbytečná stresová situace pro všechny zúčastněné. Mám děti dvě a vždycky jsme se zvládli zásobit potravinami i vším ostatním, aniž bych zbytečně tahala děti po nákupech. Prostě nakoupil manžel cestou z práce, nebo já sama někdy k večeru nebo o víkendu, zatímco on pohlídal děti. Nebo jsme jeli všichni a děti jsme společně zvládli zabavit, třeba je tatínek vzal podívat do oddělení hraček, zatímco jsem oběhla to ostatní. Všechno jde, když se chce. To je přesně to, co jsem měla na mysli přizpůsobením života malým dětem: netrvat umanutě na svých zvycích a zorganizovat chod rodiny tak, aby to bylo přijatelné pokud možno pro všechny. Jenže jak píšeš, některé ženy mají pocit, že když jsou "doma", jsou tam primárně proto, aby navařily a vůbec poslkytly veškerý servis manželovi. Jenže ony jsou tam primárně pro ty malé děti.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.