| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Měla jsem ho v bytě, byl to macek a jednou jsem jela na dovolenou, tak jsem ho vezla k našim a tam jsem mu chystala akvárko a on pobíhal okolo a jak jsem tam seděla na zemi, tak mně kousl do kolena, bolestivě do krve, což nikdy dřív neudělal, okusoval jemně, a než jsem se stihla vzpamatovat, tak to akvárko oběhl kousl mně do druhého kolena a utekl pryč, normálně mi chtěl dát najevo, že se mu vůbec nelíbí, že ho hodlám opustit. Asi věděl, že je to na dobro, protože naši mi ho pak odmítli vrátit, takže u nich velmi spokojeně dožil. Chodil se dívat do komory, jestli tam jsou otevřený dveře, když jo, tak tam vběhl, udělal si pelech v seně, co tam bylo schovaný a nešlo ho dostat ven, kácel zavařovačky, ve kterých jsem mu přechovávala zrní, když jsme přijeli ze zahrádky, tak nám lezl do košíků a ožíral všechno, co tam bylo, i když by to normálně nevzal do huby, kdybychom mu to dali. Byl strašně fajn. Bohužel žil jen tři roky, obrečeli jsme ho všichni ~n~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.