| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Leonko, při čtení je mi smutno. Kdybys psala, jak si užíváte, ale oba víte, že je to na dobu určitou, tak bych možná záviděla. ale to, co píšeš, to je tak ....naivní a destruktivní....

Já žiju v manželství, které není bez chyb, jsou dny, kdy by manžel určitě mohl povídat, jak mu žena nerozumí. A obráceně. Ale oba víme, že tohle prostě soužití přináší. Nemůžu vyloučit, že někde neulítne. Ale jsem si téměř jistá (na 100% není níkdy nic kromě toho, že každej musí umřít), že od rodiny by neodešel. Protože ví, že jinde by to nebylo o moc lepší, že takhle to prostě vypadá po několikaletém soužití všude, že všude je chleba o dvou kůrkách.

Jsem šťastná, že mám své průměrné manželství. Jsem šťastná, že nejsem v tvojí situaci. Opravdu ti to nezávidím.

MMCH - jak to plánuješ s dítětem? Pokud bys ho měla s B., co uděláš s firmou?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.