| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Výsledky nám poslali poštou. S dítětem být nemůžeš, nechají tě tam ale jak dlouho chceš sedět u postele. Já jsem tam byla nejdéle se synem 14 dnů a katastrofa. Nechali by ho tam se uřvat k smrti. Tak jsem si dala na zem karimatku a řekla jsem že se odtam nehnu. Sestry byly hnusný. Ale ne všechny. Co jsme se tam ale schodly s maminkami, které tam z dětmi být mohly, tak že tam na ně opravdu kašlou. Jinak dopoledne tam dochází učitelka s mateřské školky, ta se věnuje. Já jsem si třeba odskočila a synovi se udělalo špatně, nemohl najít sestru, byla někde zalezlá, tak brečel a chodil po chodbě a hledal někoho. Zrovna když jsem přišla, tak jedna sestra říkala: kdo tam řve? a druhá to je malej Novák. No hrůza, co kdyby se mu něco stalo.
Ale ber to z rezervou. Na mě prostě hnusný byly, protože jsem si nenechala nic líbit. Ale třeba sestřičky u doktorů, kam jsme chodili na vyšetření (a bylo jich hodně) tak ty byly bezvadné.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.