| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj všem,

chtěla bych se zeptat, jestli tu někdo znáte termín "mechanické čepy" a jestli je to neškodná záležitost nebo je potřeba nějak léčit??

Synek (5 let) měl včera až úplně večer trochu teplotu (37,7); "točila" se mu hlava, trochu ho bolelo v krku (já tam nic neviděla), na noc jsem mu dala Nurofen, v noci spal normálně.

Dneska ráno měl 37,5. Dala jsem mu čajík s citronem, Vincentka pastilky atd. - takové tu "první pomoc", kterou má člověk halt skoro pořád doma. Během dopoledne ho vše přestalo - krk nebolí, hlava se netočí, v poledne měl teplotu normální, lítá a hraje si jak normálně a že prý se "hrozně nudí"~;). Prostě všechny příznaky pryč.

Do krku jsem se dívala nesčetněkrát a to je právě to, nač se chci zeptat - má tam vše růžové, mandle splasklé, nic zvláštního tam nevidím. Až na takový malý bílý povlíček (jakoby čep) na jedné straně. Samozřejmě mě hned napadlo, že mu začíná angína, ale on se cítí banaopak čím dál líp a mandle má prostě růžové, já tam nic nevidím.~d~ Tak tomu moc nerozumím, co by to mohlo být - jestli se třeba fakt pravá angína projeví za pár dnů??? Máte s tím někdo zkušenost???

Kdysi jsem četla nějaký termín "mechanické" čepy - může to být ono?? Je to neškodné nebo je potřeba nějaké léčby?? Já totiž na to trpím čas od času taky - kouknu do krku a tam čepy. Ale nic s tím nedělám, po pár dnech to zmizí, nemám vůbec žádné potíže, teploty, krk nebolí - nic.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.