| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nikdy nevíš, co vznikne, to je přesné, proto nechápu takové povzdychy, že se někdo pozastavuje nad tím, že jsme se rozhodli mít 4 děti. Nevím, co je komu do toho, jesti porodím 1 dítě bez ledviny, nebo 4. Výsledek je pořád ten, že děti mají obrovskou šanci prožít skvělý život, minimálně stejnou, jako ti, kteří se narodili na první pohled geneticky "vhodným" jedincům. Naštěstí žijeme ve společnosti, kde se "vadní" jedinci nesvrhávají ze skály. Mimochodem, před pár desetiletími bych doteď nevěděla, že můj syn má problematickou ledvinu, nebo že další dítě se narodí (nejspíš) bez ledviny. Tak jaké vady? Jste si tady všechny jisté, že máte opravdu všechny vnitřní orgány poskládané správně?
Jinak si pořád říkám, co je lepší, když mají 2 ingeligentní a zabezpečení lidé děti s drobnými vadami, nebo když podprůměrně itenligentní lidé ze sociálně slabé vrstvy mají třeba 5 nebo více sice zdravých dětí, ale které nejsou schopni zajistit finančně, sociálně, natož rozumově...?
Jako nechtěla jsem, aby to sklouzlo do fáze, kdy budu muset obhajovat svoje těhotenství, zatím co je mi mizerně z toho, co jsem včera zjistila. No ale čekat se to dalo, to je jasné.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.