| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Minko, my si asi nerozumíme, já píšu, že s popisovanými obtížemi chodím do práce, jenže mi nikdo zcela otevřeně neřekl, že tam nemám lézt, byť pravděpodobně šířím nákazu kudy chodím.

Na druhou stranu, když jsem měla zápal plic, byla jsem skoro měsíc doma, protože jsem byla úplně ko a v zaměstnání bych nebyla k ničemu. Nevyrazili mě, ačkoliv to přineslo řadu komplikací, nicméně muselo se to nějak zvládnout. Na moje místo naštěstí tisíce dalších lidí nečekají, protože tisíc lidí mé odbornosti v téhle zemi ani není.

Já chápu, že tě tlačí bota a chceš, aby paní přišla, ale buď jí řekni paní xy přijďte prosím i s tou rýmou, nebo si hledej někoho jiného. Dobrá chůva si nové zaměstnání myslím najde celkem snadno:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.