| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Casem sveho panu moc nejsem, kdyz musim byt do pul 2 pro dceru ve skole. A domu dorazime v pul 8. Nechci ji upirat, co ji bavi a dela dobre kvuli tomu, ze ma maleho brachu."

Ale ano, jsi panem sveho casu, konec skoly je sice dan, ale ostatni sis vybrala sama.
Proc by nemohl bracha jit s vami? Chapu, ze to neni idealni, ale je to na prechodnou dobu. Predpokladam, ze vezes dceru na nejaky krouzek, behem ktereho na ni cekas, tak tu dobu muzes byt se synem na nejakem hristi pobliz, no nevim.

Nejak nechapu, kdyz je ten mladsi bracha takovy problem, co teda to treti dite, jestli kvuli nemu nebudete vsichni trpet.

Puvodne jsem nechtela psat, mas pravo si to zaridit jak chces, kazdy to ma nastavene jinak, ale nedalo mi to.

Jinak taky jsem nikdy nebrala malou k doktorum, hlidala babicka. Ale kdyz uz babicku nemame, najednou jsem obesla vsechny doktory s ditetem a nikde to nebyl problem, vetsinou sestricka ochotne pohlida, vsude se to nejak zaridilo a ted to absolvuji se dvema. Jasne, ze pokud je manzel porad pryc, muze to byt hodne tezke. Ale pokud mas pani, tak je to jen na tu prechodnou kratkou dobu.



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.