| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Na té mašince je už ukousnutý komínek~:-D Toho jsem si ani dřív nevšimla.

Byli jsme na té kardiologii, Romčovi našli v jedné srdeční komoře nějakou vrostlou strunu a z ní je ten šelest. Snad by z toho nemělo nic být, ale bude tam chodit pravidelně na kontroly.

Luci, jak Ti je? Kdy máš přesně termín?

Jsem zvědavá jak dopadla Gerbi se Zorinkou. Kéž by jim ten zákrok pomohl.

U nás se zase řeší že nejde Romčovi přetahovat kůžička na pinďourovi. Dr ho poslala na chíru, ale já tam nechci, tak jsme začli mnohem víc trénovat, ale zatím to nejde. Neumim si představit že mu to budou řezat~n~

Dneska se budem po dlouhé době flákat doma, nikam nemusíme, tak si uděláme den volna. Ted trochu pofackuju účto do práce, vařit nemusim máme z víkendu, tak si budem asi hodně hrát~;)

Všem hezký den!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.