| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Čau holky,
mně teď nebylo pár dní úplně ok, tak jsem PC vůbec nezapínala. Už je to snad lepší, tak honem píšu, než zas padnu :D
Věci do porodnice mám dokoupené, tak už to jen sbalit do tašky, to je za chvilku, tak jsem klidná už:)
Ještě jsem si vzpomněla, že nemám vypranou peřinku do postýlky, tak ji musím najít, vůbec nevím, kde bych ji mohla mít! No nebudu se stresovat, v nejhorším použijem deku a peřinku dokoupíme.
Emi, vložky jsem kupovala v lékárně dr. MAx, ty jsou snad všude:) Kdysi v porodním kurzu nám doporučovali Samu, ty jsou takové jakože příjemné, protože jsem narazila i na ty, co bývaly, když jsem byla malá-vata v síťce, hrůza~t~ a teď mi nabídli i nějaké prodloužené, tak po těch jsem chňapla hned. No a už jsem nakoupila i klasické, já tady ty "děsné" používala jen v porodnici, naštěstí jsem neměla problém s nějakým velkým krvácením.
Heleno, já jsem sice doma, ale stejně pracuju na částečný úvazek a budu pracovat dál. V dnešní době to prostě někdy jinak nejde, jsem za tu možnost ráda. Už se těším, jak budu v šestinedělí nahánět klienty~q~
Samm, Tvoje blití nezávidím. No já se občas taky pobliju ještě nebo mě minimálně nadavuje a vždycky se musím i převlíct, močák už moc nefunguje~o~
Břicho mi občas tvrdne a občas mám bolesti-jakoby menstruační, což jsou asi poslíčci (bych už mohla vědět jako zasloužilá matka, že~t~) ale tohle jsem dřív nemívala, spíš klasické tvrdnutí. To, jak jsi psala o tom kamení, to je právě asi to tvrdnutí-prostě kontrakce.
S tím měřením miminka se vůbec nezalamuj. To si akorát přivodíš stres. Každý utz je jiný, každý dr. je jiný. Stačí kliknout o půl mm jinde a už je ta míra zkreslená. A váhový odhad je prostě odhad-udává se +- půl kila, tím se vůbec neřiď. Taky by ho měli dělat jen v tom 30tt, aspoň mně to tak dělal a už nebude, takže nebude s čím porovnávat a možná je to tak lepší:)
Hormony mnou taky mlátí, to je vcelku normální. Mlezivo nemám, nebo nepozoruju. Ale to ani v jednom těhotenství (no možná v prvním, nevím už). Po prvním porodu jsem měla mlíko asi za 3 dny a prsa zůstala normální. Po druhém jsem dva dny po porodu byla jak Dolly, malá vůbec nemohla pít, musela jsem si dělat zábaly a sestra mi to rozmasírovávala a pak už dobré, se to srovnalo a z porodky jsem šla se svou velikostí. Prs~t~
Fotku s pupíkem klasickou vůbec nemám, jen něco z dovolené, ale to se nehodí ukazovat. Tak budu muset něco pořídit, ať mi to dítě jednou nevyčítá, že starší mají a ono ne!
Tak jsem vyplodila pěkný román:)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.