| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

mě neposlali nikam,a si předpokládají,že napotřetí už vím, co mám dělat. Na plicní chodím kvůli astma, takže jsem tam stejně šla, ptala se mě, zda mám od koho chytit tuberu, zda nejsem v kontaktu s vietnamskou komunitou....Julie vtipně poznamenala že jsme v tržnici dva dny předtím koupili deštník...krizově:-)
Tak mi to do těhotenské průkazky nezaznamenala:-) Děštník se asi nepočítá:-))
Pak jsem byla na zubním. Razítko a poznámka chrup sanován.
K obvoďačce mě neposílali nikdy.
K dětské jak kde, u nás je dobré si třeba jen zavolat k té, kterou si vybereš, zda tě vezme.My tam shodou okolností byly dnes s Kulinou,tak jsem se jen zeptala, zda si nás vezmou. Tak prý jo, stačí zavolat, jakmile je vyřízený rodný list a pojištovna. Naše jezdí domů se podivat...u prvního byla, napodruhé nám věřili, že to není třeba...teď uvidíme, máme jinou doktorku ve stejné ambulanci, která ke mě chodila cvičit po poranění ramene, tak máme vztah...~f~tak si spíš myslím, že se staví už i proto...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.