| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mediano,hezky řečeno,něco na tom bude~R^.Boj o život nebo pud sebezávchovy je přece přirozený,takže smíření se smrtí zní sice hezky,tak vznešeně,ale je to nepřirozené,tak to nikde v přírodě není a řekla bych,že je to dobře.
Smíření si představuju u devadesátileté stařenky,která unavená životem leží na té smrtelné posteli,s vědomím,že vše už zažila,zaopatřila a už je i unavená(neberte doslova~;)).Mladý člověk,který onemocněl rakovinou by měl bojovat dokud je naděje.Není to určitě nic jednoduchého a jak tu padlo nevím co bych dělala já.Takže,aby mě zas někdo nenapadl,píšu,co si myslím,že by pro toho člověka bylo nejlepší,nepíšu,že bych to levou zadní zvládla.To téma se mě teď dotýká,protože žena v mém okolí je vážně nemocná a musím říct,že je strašně statečná.Je stará jak já a má tři děti,její dg končí často smrtí.Nevím jak to říct,ona je svým způsobem vykolejená,jiná,ale bojuje.Je pravda,že chodí k psychologovi a taky rodina ji hodně pomáhá.Ona doufá,že to bude dobré,zatím nerezignuje,moc na ní myslím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.