| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hele, fakt to není sranda a pak i na tvojí psychiku, představ si i variantu, že vám to tam at´ už je to kdekoliv, nebude klapat, neshodnete se na něčem zásadním, věci nebudou tak, jak jsou naplánované a vztah bude na ztroskotání. Co budeš dělat? Jaké jsou záložní varianty pro tebe a děti? Jaké budeš mít jistoty? Jak se tam odtud dostaneš, když se třeba stane neštěstí a manžel umře?

....já jsem možná psychopatka, ale tohle prostě v sobě vždy řeším. My jsme vždy byli ošetření nějakou smlouvou, která nás vázala k ČR. Věděla jsem, komu tady mohu zavolat. Ony totiž, určitě už jsi sama pracovala a víš, že když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají. A to je takové pravidlo asi všude. Je fajn mít hezké vyhlídky, i my je ted´ do Číny celkem máme, tak zoufale asi manžela chtějí, že mu zatím ochotně podepíší všechno. Když jsme šli na Slovensko, kam ho taky tak strašně chtěli a potřebovali a naslibovali hory doly i s Horákama, tak za rok se změnilo vedení a za dalšího pul roku znova a za 4 roky se změnilo vedeni 4x a už těm co byli druzí bylo naprosto jedno a ukradené, za jakých slibu a podmínek jsme tam šli a co máme ve smlouvě. Ono je to snadné řici, tak já novou smlouvu nepodepíšu. Tak oni ti řeknou běž. Když nemáš děti, tak třeba i jdeš, ale když musíš odvléci zase někam celou rodinu, protože jsi šel do kraje s nízkou nezaměstaností, nemužeš čekat, že tě tam vezmou všema 10, ale že se spíš zase budeš harcovat někam jinam a každé nové místo znamená řešení a finanční zázemí viz. muj první popis.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.