| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Je hezké být v podobné společnosti :-) Mám něco na ten způsob doma. A i když bych ti poradila hodit okolí za hlavu, taky mi to nejde. Z velké části to nechápe ani mm natož babičky a dědové :-( o učitelkách v mš nemluvě (stará škola, nemožnost jiné volby). Můj syn není úplně geniální (tj. číst se nenaučil např. ve 4, ale úplně sám v pěti, i v matice je dost vepředu), nicméně i neuroložka prohlásila, že to ADHD naštěstí tou svou inteligencí jakž takž kompenzuje, jinak by to bylo ještě mnohem horší. Výřečnej je šíleně, argumentaci přestávám stíhat. Ovšem má na druhou stranu ubráno jinde, hodně nevyrovnaný vývoj. Strašně paličatej, šíleně expresivní.Dle prarodičů ho špatně vychovávám a měla bych přitáhnout řetěz. Dle mm ho moc dobře krmim a dávám mu moc sladkostí, tak má pak roupy (haha, má jeden mls týdně - vím co to s ním udělá). Dle učitelek to dělá schválně, neb má na to chovat se normálně (ehm, nemá, že). Kamarádky nechápou, že nejsme moc flexibilní, protože kluk potřebuje absolutně pevnej režim, a zároveň ho prý moc hlídám jak malýho (ale on je v něčem fakt jak dvouletej - schopnej kamkoliv vlítnout, spadnout). Jeho sourozenec je naproti tomu tak krásně průměrnej, všemi oblíbenej a dávaj to klukovi najevo, což mě hrozně štve. Aspoň jsem se vykecala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.