| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nám taky smrdí záchod. MM to sice odbude v sedě, ale malá to občas stříká z nočníku a taky děda už se neumí trefit. Kapky jsou i na zdech. I když utřu a vytřu, pach zůstává, protože dle mne se drží v těch porézních spárách a já nevím jak se toho zbavit... už mi z toho hrabe. Rada pro tebe - zkus ho naučit chodit včas, aby v klidu dosedl, nožky na stoličce aby měl oporu, jednou rukou pinďu strčit do mísy. To by mohlo klapnout, ne? Plus malá odměna za snahu. Za celý den co neukápne vedle něco co ho potěší. Jo a umývat bych ho to teda nenechala, já sama umývám wc v rukavicích, holou rukou bych na to nesáhla... Hodně štěstí! Já to našeho dědu už asi nenaučím~7~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.