| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

když si syn zlomil ruku (ošklivě) a dávali mu to dohromady pod narkozou, chtěla jsem jít na sál a teda doktor mi to vymluvil, slušně ovšem celkem nekompromisně s tím, že tu ručičku mu musí narovnat a že ať se nebojím, že mi ho za 20 minut přivezou. Možná jsem mohla taky bojovat, ale na druhou stranu, v tu chvíli mi bylo tak zle, že mohli krom syna ošetřovat taky ještě mě.... takže bych tam jednak nebyla platná a druhak přidělala práci. Byla jsem u synova uspávání a pak hned za dveřmi sálu, když ho vyvezli, držela jsem ho za ruku a jela s ním výtahem na pokoj, kde se začal probírat. Doktor mě informoval poměrně detailně co a jak, necítila jsem tam žádnou aroganci nebo despekt, takže jsem neměla důvod být naštvaná (jedině na sebe za to že jsem syna neuhlídala a spadl a přivodil si tu zlomeninu). Takže tvůj případ posoudit úplně neumím, spíš chci říct, že příčina tvého naštvání není asi v tom, jestli jsi na sále byla nebo nebyla, jako v tom přístupu lékaře.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.