| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Uzákonila bych,aby ten kdo si naplánuje domácí porod,musel mít u sebe PA,aby potom nevolal pro přestřižení pupeční šňůry RZS."

To by bylo skvělé, ba úplně by stačilo, kdyby MOHL mít u sebe PA ~g~

"V dřívějších dobách by ženy daly cokoliv za to,aby mohli rodit v nemocnici."

To máš dost mylné informace. Když začaly vznikat první porodnice, umíralo se v nich mnohem více než doma, rodily tam jen ženy, které žádný domov neměly nebo chtěly dítě rovnou odložit. Naše babičky rodily v padesátých letech, kdy se z nařízení moci muselo přestat rodit doma. Zrovna ta moje zažila dva porody doma a jeden v porodnici, takže může srovnávat. Dala by cokoliv za to, aby mohla porodit doma i své třetí dítě. I já mám srovnání, dokonce jsem měla to štěstí na skvělou českou porodnici 21. století; i já bych dala cokoliv za to, aby se i mé první dítě narodilo doma.

"Vidím,že tady jsou většinou ale samé zastánkyně domácích porodů....smutné,kam jsme to dopracovali??"

Ano, holt jsi v sekci Porod doma ~5~. Dopracovali jsme se ke svobodě slova, to mně připadá naopak velmi radostné ~z~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.