| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

NE, nelituji. Řešila jsem to samé, až do zápisu do 1. třídy. Chtěla jsem mu ulehčit vstup, byl malý vzrůstem, logo v pořádku, nečetl, neznal písmenka. Byla jsem jediná, kdo chtěla odklad. Při zápisu prošel naprosto v pohodě, do PPP jsem ani nejeli - nač taky, ve školce mu doporučili nástup do školy (určitě se zeptej tam - mají děti mnohem lépe přečtené než-li si myslíme).
Září - říjen - nesoustředěný, nevydržel na místě, všechno mu zabralo mnohem více času, nedokázal být tak rychlý jako ostatní někteří o 2 roky starší spolužáci. Chytli jsme perfektní učitelku, nadanějším dává práci navíc a dotahuje pomalejším tempo. Koncem říjne začal číst (a to opravdu stěží uměl písmenka ve svém jménu), přečetl celou knihu - sám, počítá, odčítá a používá malou násobilku. Škola ho strašně baví, baví ho dělat úkoly, sám si přidává a říká o další - je motivován, snaží se dohnat ty ostatní.
Jinak strašně zlobží, je živější - jako většina klůků, ale s tím si naše učitelka skvěle umí poradit, takže nevím co by pak vyváděl kdyby měl odklad - zlobil by ještě víc. I teĎ je strůjcem většiny "průšvihů" ( a neřekla by jsi to do něj - je maličký..), myslím že tady by odklad víc ublížil než-li pomohl. Vystihli jsme chvíli kdy se sám chce učit, nevadí mu to, ještě není demotivovaný a frustrovaný.

Stačí dlouhodobá nemoc, roční stáž v zahraniční škole, nebo odjezd rodičů do zahraničí a hned máš další rok ukrojený, pak je brzká puberta a myslím, že se téměř dospělému nebude chtít moc dlouho studovat.

Syn je narozený v půlce srpna.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.